1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz głowy trzustki z naciekami na dwunastnicę
violinista

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 23737

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-21, 17:22   Temat: Guz głowy trzustki z naciekami na dwunastnicę
Szaga, śledzę Twój wątek od samego początku, mój Tata zmarł na raka trzustki w styczniu.
Niestety charakterystyczne w tej chorobie jest tempo w jakim się rozwija. Tatuś 30 grudnia był jeszcze w pracy, 29 stycznia już Go z nami nie było... Zrobiłam wszystko, żeby spędzać z nim w tym czasie każdą chwilę, wzięłam zwolnienie w pracy i na uczelni i przeprowadziłam się z powrotem do rodzinnego miasta. Nikt nie przypuszczał, że na tak krótko. Teraz wiem, że nie darowałabym sobie, gdybym tego nie zrobiła. Każda chwila okazała się być na wagę złota. Tacie pogarszało się z minuty na minutę...
Nie zrozum mnie źle - wiem, że ta choroba bywa też zaskakująca i nie do końca można przewidzieć jej przebieg - z całego serca życzę Ci, żeby stał się cud, żeby to Wam udało się z nią wygrać.
Przestrzegam Cię tylko przed odkładaniem czegokolwiek na później. Przed Wami trudny, ale też bardzo cenny czas. Pamiętaj, że często to obecność i troska bliskich jest najlepszym lekarstwem.

Pozdrawiam gorąco,
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group