1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak zarodkowy
wasia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11554

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-04-03, 12:36   Temat: Rak zarodkowy
Napisałam już maila do dr. Sarosiek. Bede działać w temacie.
Dziekuję bardzo
  Temat: Rak zarodkowy
wasia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11554

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-04-03, 09:04   Temat: Rak zarodkowy
Katowice ul. Raciborska
  Temat: Rak zarodkowy
wasia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11554

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-04-02, 21:45   Temat: Rak zarodkowy
Tak posiadam wszystkie wypisy jest tego z 50 stron postaram się je zamieścić na forum może gdzieś po świetach. Jest w nich mowa o programie BEP. Chemia podawana jest regularnie z tym nie ma w szpitalu żadnego problemu. Po każdej mąż dostaje Neulaste. Jedyna przerwa wynikła z powodu zapalenia płuc męża i wylądowania w miejscowym szpitalu. Przed każdym podaniem chemi mąż ma robione te wszystkie badania krwi. Tk było robione w sierpniu, październiku, styczniu i bedzie gdzies teraz. Usg wykonane jak do tej pory przez różnych urologów nic nie wykazało ale bedzie teraz jeszcze robione.Wszystko wygląda ok..tylko mnie martwi ten "nieznany punkt wyjścia" o co z tym chodzi?..
I ma Pan racje ze najważniejsze jest aby męża wyleczyć on ma 34 lata :( i jesteśmy 1.5roku po ślubie..to wsztstko stało sie za wcześnie :(
  Temat: Rak zarodkowy
wasia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11554

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-03-31, 20:50   Temat: Rak zarodkowy
Pierwszą wersją był chłoniak gdyż węzły chłonne zajęły cały brzuch, spowodowały niewydolność wątroby i ogromny ból. Był brany wycinek węzła który wykazał raka embrionalnego. Węzły pachwinowe..
  Temat: Rak zarodkowy
wasia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11554

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-03-31, 20:27   Temat: Rak zarodkowy
To opis tk z czerwca zeszłego roki

[ Dodano: 2015-03-31, 20:36 ]
Badanie histopatologiczne wskazało na raka embrionalnego.lipec 2014 Beta hcg 17557, afp 791, ldh 4047.
Teraz wiem tylko ze betahcg jest 500 - czekam na wypis wiec nie znam innych danych. W lutym wyniki w załączeniu.
Leczymy sie w Katowicach.


  Temat: Rak zarodkowy
wasia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11554

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-03-31, 19:36   Temat: Rak zarodkowy
Mam wszystkie badania obrazowe na płytkach czy onie chodzi czy o opisy do płytek? na chwile obecną w piatek bedzie miał TK przed IV cyklem

Mam ostatni opis TK

  Temat: Rak zarodkowy
wasia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11554

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-03-31, 19:07   Temat: Rak zarodkowy
Witam.
Mój mąż ma raka zarodkowego z przerzutem do węzłów chłonnych o nieznanym punkcie wyjścia.
Prawdopodobnie rak jądra - na to zresztą wskazują markery Beta hcg w najgorszym stanie zdrowia wynosiło 17000.

Problem z tym ze usg jąder nie wykazuje żadnych zmian,
do tego ani tomograf ani rezonans nie są w stanie go zlokalozować aby można było go usunąć...

mąż bierze już 3 chemie - nowotwór słabnie beta hcg 500, ale nadal sieje :(

Czy zna ktoś jakieś inne metody pozwalające go zlokalozować?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group