1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Irena5519 - komentarze
wiki

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 29038

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-23, 12:40   Temat: Irena5519 - komentarze
I ja też :okok"
  Temat: Irena5519 - komentarze
wiki

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 29038

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-30, 00:16   Temat: Irena5519 - komentarze
Irenko trzymaj się kochana :/pociesza:/

Z tą diagnostyką to nie tylko tak u Ciebie. Ja odnoszę wrażenie, że często nasza determinacja pcha ją do przodu :--: Pisałam już, że oprócz walki z chorobą musimy niejednokrotnie walczyć z bezdusznością, brakiem empatii, i wieloma innymi realiami leczenia. Nawet nie chce mi się o tym pisać bo dostaje wewnętrznej "trzęsiawki".
Przytulam Cię i walcz dalej

wiki
  Temat: Irena5519 - komentarze
wiki

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 29038

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-14, 19:40   Temat: Irena5519 - komentarze
irena5519 napisał/a:
Lekarz, który mnie przyjął zabrał tylko moje szkiełka z biopsji i płytę rezonansu i kazał za tydzień przedzwonić. Zaznaczył, że być może będzie miał czas to przeglądnąć


Irenko czytając to stwierdzenie aż mną zatrzęsło, to co ty sama masz sobie przegladnąć swoje wyniki i zadecydować o dalszym leczeniu??? Pozostawię to bez komentarza. Chociaż nie, ładnie to brzmi w zestawieniu z wypowiedziami onkologów o znaczeniu czasu i szybkości wdrożenia leczenia :mur:

Trzymaj się kochana, my też mamy pod górkę, trzeba walczyć dalej :/pociesza:/

wiki
  Temat: Irena5519 - komentarze
wiki

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 29038

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-28, 14:30   Temat: Irena5519 - komentarze
Irenko, żeby chorować trzeba być "zdrowym", szczególnie jeśli chodzi o sprawy nerwowe. Ale trzymaj się, my też mamy pod górkę :storm:

Pozdrawiam, wiki ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group