1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 27
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-17, 23:56   Temat: Badanie fiberoskopowe
Witaj Janusz :-D
Bardzo ucieszyły mnie Twoje wiadomości :) :) :) Walcz dalej i czekamy na całkowita remisję. A Ty w przerwach między chemiami dbaj o siebie i zaglądaj na forum z dobrymi wieściami :)

Kibicująca Ci wiki ;)
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-22, 10:19   Temat: Badanie fiberoskopowe
Witaj Janusz : :)

No wreszcie. Piszesz, że cos sie odblokowało w Twoim przełyku. To dobre wieści, bo oznaczają, że leczenie działa :-D A jak znosisz chemię?

Dobrze, że masz apetyt bo waga jest bardzo ważna :-D ... więc trzym ją.

Czytasz? http://www.forum-onkologi...azdy-vt3656.htm

Ja tak, chociaż nie zabieram głosu, ale dobrze, że Gazda znalazł się na forum :lol:

Pozdrawiam, i 3.08 trzymam kciuki za dobry wynik badania.

wiki
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-21, 17:50   Temat: Badanie fiberoskopowe
Janusz :?ale?:

Skrobnij coś wojowniku, pozdrawiam wiki
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-06, 09:32   Temat: Badanie fiberoskopowe
Witaj Janusz :) Dobrze, że sie odezwałeś. Same dobre wieści :) Wie, że nutridrinki są niezbyt, ale my w końcu kupowaliśmy takie bezsmakowe i dodawaliśmy do zupy, do sosów, do sałatek po troszeczku i tak tato wcinał 1 dziennie. zawsze to troche tych kalorii i wartości dodatkowo. A tych smakowych to nie mógł też przełykać, miska musiała być w pogotowiu.
Trzymam dalej kciuki i zawsze wchodząc na to forum czekam na Twoje posty, ale nie chcę Cię wywoływac do "tablicy". Pisz więc co u Ciebie słychać i walcz.
Pozdrawiam , wiki

[ Dodano: 2011-07-06, 09:39 ]
asia19 napisał/a:
Ale codziennie zjada kilkanaście cukierków czekoladowych.


Z tymi słodyczami to sama nie wiem. Mój tato też je lubił i dawaliśmy mu bez ograniczeń, ale on nie był już leczony. Podobno rak lubi cukier i lepiej zrezygnować ze słodkości, zreszta najlepiej zapytac lekarza. :?ale?:
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-06-12, 00:04   Temat: Badanie fiberoskopowe
Witaj Janusz :) Dobrze, że sie odezwałeś do nas ;) A najważniejsze, że jesteś już po pierwszym starciu i że zniosłeś je nienajgorzej. A teraz dbaj o siebie, jedz to na co masz ochotę, aby mieć siły dalej walczyć.

Trzymaj sie Wojowniku i do napisania :-D |kill|
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-31, 21:53   Temat: Badanie fiberoskopowe
Janusz czy zacząłeś dzisiaj leczenie? Pamiętam i wirtualnie wspieram ;) Jak będziesz miał okazję to napisz do nas kilka słów.

Trzymaj się, pozdrawiam ciepło, wiki
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-15, 07:45   Temat: Badanie fiberoskopowe
Puk, puk :)

Janusz masz już wyniki biopsji czy nadal czekasz? Zyczę siły i wytrwałości i nadal trzymam kciuki. Pozdrawiam, wiki :)
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-08, 22:08   Temat: Badanie fiberoskopowe
Witaj Janusz. Ciężko się czyta to o czym piszesz... tak jakoś wracaja wspomnienia z ubiegłego roku, CO w Krakowie, tłumy chorych i niekończące się oczekiwanie, a potem nasze 5 minut, wyczekiwane... Wychodziliśmy, a pytania pozostawały bo nie było czasu ich zadac, czekali nastepni... Ożesz... :te!:

Ale bardzo zmarwiłeś mnie info o zwłoce w leczeniu... to też normalka u nas... Walcz o te terminy... A coś już wiadomo o tym rozsiewie? Oby to był fałszywy alam... Ja nadal trzymam kciuki za Ciebie, za wszystkich walczących nie tylko ze swoją chorobą, ale a terminami, z kolejkami z całym tym naszym polskim piekiełkiem onkologicznym :okok"

Pozzdrawiam ciepło,, wiki

[ Dodano: 2011-05-09, 08:19 ]
Janusz poczytaj co DSS napisała o przypadku Asi taty i może napisz do Niej na priv odnośnie swojego przypadku. Może wiedza DSS pomoże rozwiać Twoje wątpliwości etc.

Pozdrawiam jeszcze raz, wiki :)
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-28, 23:13   Temat: Badanie fiberoskopowe
Janusz dzięki za życzenia :)
Nie było mnie trochę, bo po zeszłorocznych przeżyciach związanych z chorobą tatki wyjechaliśmy na świeta z domu, żeby było inaczej :-(

A co u ciebie? Zacząłeś już leczenie? Bo zgodnie z planem powinieneś już być w trakcie :?ale?: Skrobnij choć parę słów jak leci. A ja ze swej strony życzę powodzenia i siły do walki. Trzymaj się wojowniku ;)
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-19, 20:37   Temat: Badanie fiberoskopowe
I tak trzymaj :) Bedzie dobrze :) A ja jeszcze sie odezwę ;) Spaceruj, pedałuj, konsumuj i ładuj akumulatory na zapas :)

pozdrawiam wiosennie, wiki
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-18, 21:11   Temat: Badanie fiberoskopowe
Janusz puk puk :) Co u Ciebie wojowniku ;) To już niedługo i pewnie lęku w Tobie więcej...
Ja często myślę o tobie i obiecuję trzymać kciuki :okok" Trzymasz nadal wagę? Przyszła wiosna, a ona zawsze niosła nadzieję i takie optymistyczne spojrzenie na życie i świat. I tego się trzymaj-my ;) Pozdrawiam, wiki
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-05, 23:56   Temat: Badanie fiberoskopowe
Ja też tak sądzę. To jeden z lepszych ośrodków onkologicznych w Polsce. Dobry wybór :) Dobrze że trzymasz wagę Janusz, a my będziemy trzymać kciuki za Ciebie :okok"

Pozdrawiam wiki :)
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-05, 14:31   Temat: Badanie fiberoskopowe
Witaj Janusz i co z Twoim leczeniem :?ale?: Czekasz na termin w Gliwicach czy jednak Żywiec, bo tam pewno mniejsze kolejki :?ale?:

Pozdrawiam i jeszcze zapytam jak z Twoją wagą? Dbaj o siebie ;)
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-03-26, 10:01   Temat: Badanie fiberoskopowe
Witaj Janusz :)
januszejmb napisał/a:
,leczenie paliatywne to już chyba niezbyt dobrze


no niekoniecznie, bo Joanna ta od chustki, też miała leczenie paliatywne zalecone, no i co?

Termin odległy, ale takie sa realia. Moja koleżanka leczy teraz ojca i kanałami prywatnymi i udaje jej sie przyspieszyć terminy :?ale?:

Merytorycznie Ci nie pomogę, ale może napisz na priv do DSS, wyselekcjonuj treści swoich postów dotyczących choroby, wyniki itp. i poproś o radę i opinię. Ja tak robiłam i nigdy nie pozoostawiła mnie bez odpowiedzi.

Pozdrawiam Cię cieplutko i tzrymaj się ;)
  Temat: Badanie fiberoskopowe
wiki

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 38578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-03-23, 23:51   Temat: Badanie fiberoskopowe
Witaj wojowniku :)
Piszesz, że G2, więc rak o średnim zróżnicowaniu (średnia złośliwość). szkoda, że nie G1, ale dobrze, że nie G3 lub nie daj boże G4.

W piątek powinieneś zapytać o stadium zaawansowania, dalsze postępowanie: diagnostyka, leczenie i rokowania. Mądrzy tego forum radzą spisywać sobie na kartce swoje pytania i pytać, pytać i jeszcze raz pytać.
Czy znalazłeś w sieci ten artykuł?
http://www.onkologia.zalecenia.med.pl/
:?ale?:
januszejmb napisał/a:
Barwienie na śluz w komórkach nowotworowych
(mucykarmin)dodatnie nie wiem dokładnie co to znaczy ale coś mi podpowiada że
nic dobrego


no niekoniecznie :?ale?:

Mucykarmin jest substancją barwnikową stosowaną w histopatologii, która wchodzi w reakcję chemiczną z śluzem zmieniając zabarwienie komórki. Oznaczenie mucykarmin dodatni świadczy o tym, że komórki są dojrzałe i produkują śluz. Określa się tym raczej prawidłowe komórki.

O to też zapytaj ;)

Trzymaj się wojowniku i walcz |kill|

Pozdrawiam "ciepłowiosennie", wiki :-D
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group