1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz nerki
wiki4000

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 13072

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-21, 15:01   Temat: Guz nerki
Co do pestek z moreli , to mogę Ci odpowiedzieć, że jadła je moja mama, jak czekała na leczenie sutentem. To trwało ok 2,5 miesiąca. Efekt był taki,że przez ten czas wszystkie zmiany jakie były się zwiększyły i pojawiły się nowe. Pozytywne było to, że mama psychicznie czuła się lepiej - tzn . że nie miała poczucia,że nic nie robi w kierunku leczenia swojej choroby. Ale efekt terapeutyczny RCC był taki jak opisałam.
pozdrawiam Wiki
  Temat: Guz nerki
wiki4000

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 13072

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-17, 21:16   Temat: Guz nerki
Powiem tak, wszelkie sposoby walki z nowotworem są dobre. Nieocenione jest również podniesienie komfortu życia osoby chorej na nowotwór i leczonej paliatywnie. Ja, z własnego doświadczenia wiem,że najlepsze efekty przynosi leczenie konwencjonalne . Nie jest tez tak,że przyjmowanie ziół jest całkowicie bezpieczne. Niektóre zioła maja bardzo silne interakcje z lekami , które przyjmuje już chory - niekoniecznie z chemią czy lekami antynowotworowymi. Na Twoim miejscu byłabym ostrożna z podjęciem takich terapii bez konsultacji z lekarzem.
pozdrawiam
Wiki
  Temat: Guz nerki
wiki4000

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 13072

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-11-29, 21:05   Temat: Guz nerki
Z całego serca życzę Wam siły w walce z chorobą. Nie traćcie nigdy nadziei. Trzeba walczyć. trzeba szybko znależć dobry ośrodek leczący to schorzenie. Bo z własnego doświadczenia wiem,że w tym wypadku pośpiech jest ze wszech miar wskazany. Powodzenia
pozdrawiam Wiki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group