1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
JustynaS1975 - komentarze
Autor Wiadomość
Johanka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 369
Skąd: Łódź
Pomogła: 112 razy

 #1591  Wysłany: 2012-03-02, 23:45  


JustynaS1975, Kochana, przesyłam wszystkie Moje Dobre Myśli i całe moje Ciepło. (Jak zwykle.) Buuuuuuuuuuziak. ::thnx::
_________________
NIL DESPERANDUM
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1592  Wysłany: 2012-03-03, 05:05  


Justynka nie gniewaj się, że u Ciebie piszę ale Ty ponoć lubisz cytaty więc się ulokuje na ta chwilę tu. Fragment pochodzi z książki 'Na szlaku do Compostelli' Hape Kerkelinga

(...) W procesie wiecznego trwania nastąpila chwila jasności i obudzilo się "Coś". (...) Narodziła się iskierka światla. Owa iskra jak dziecko przychodzące na świat, wpada w tamtą nicość, krzycząc ze strachu i z rozkoszy, i rozwija się do nieograniczonych rozmiarów; wymyśla, wynajduje, przeżywa i wypróbawuje wszystko jak małe dziecko. To Światło podąża tylko do jednego, pierwotnego celu, którym jest pełnia szczęścia. Dlatego przeprowadza najróżniejsze eksperymenty we wszelkich wymiarach. My jesteśmy cząsteczkami tego rozprzestrzeniającego się światła (...) Zachowaliśmy jedynie mgliste wspomnienie misji: "Dąż do pełni szczęścia!" (...)
Gdy masz za sobą ciężką operację, letnie poranek zachwyca przecież w dwójnasób. Po ekstremalnych doświadczeniach słoneczny dzień jest nie tylko piękny, lecz także świadomie cudowny i święty.

No to życzę Tobie i Twoim Gościom wspanialego początku weekendu. :)

[ Dodano: 2012-03-03, 05:07 ]
no i dokladam obrazek z Albanii
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1593  Wysłany: 2012-03-03, 05:36  


majkelek, zamiast przepraszać lokuj tu bez strachu http://www.forum-onkologi...ysli-vt1689.htm lub tu http://www.forum-onkologi...lowa-vt1189.htm
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1594  Wysłany: 2012-03-03, 10:23  


Johanko, bardzo dziękuję i cieszę się, że Cię tu widzę |uscisk|
Majkelku, bardzo lubię wszelkie 'mądre' cytaty. Nie masz za przepraszać. Dziękuję za cytat ::thnx::
majkelek napisał/a:
Po ekstremalnych doświadczeniach słoneczny dzień jest nie tylko piękny, lecz także świadomie cudowny i święty.

Wiem to z autopsji. To prawda, pamiętam te wszystkie cudowne i święte dni, chwile, które już opisywałam w tym wątku ( i chyba nie tylko w tym wątku). Dlatego tak bardzo teraz doceniam tzw. proste rzeczy.
Dzień dobry :flower:

[ Dodano: 2012-03-03, 17:24 ]
Zdjęcia z Fortu Bema:
http://www.facebook.com/p...&type=1&theater
:)

[ Dodano: 2012-03-03, 17:31 ]
„Czas to nie droga szybkiego ruchu pomiędzy kołyską a grobem, czas - to miejsce na zaparkowanie pod słońcem.” - P. Bosmans
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1595  Wysłany: 2012-03-03, 18:32  


JustynaS1975 napisał/a:

„Czas to nie droga szybkiego ruchu pomiędzy kołyską a grobem, czas - to miejsce na zaparkowanie pod słońcem.” - P. Bosmans

Justyna cytat przesliczny! :-D Szkoda tylko, że ludzie teraz są jak czarne limuzyny z przyciemnionymi szybami. A my sobie tak jak te kabriolety z filmów z Louisem de Funèsem jeździmy i niestety nikt nas nie traktuje poważnie ale tu nie chodzi o jak najszybsze osiągnięcie celu, tylko o to co się zrobi po drodze :)
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #1596  Wysłany: 2012-03-03, 18:44  


A ja się dzisiaj czuje jak stara poczciwa Syrenka, co to sobie powoli pyrkoce po PRLowskich drogach ;P
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1597  Wysłany: 2012-03-03, 18:51  


Reszka.78 napisał/a:
A ja się dzisiaj czuje jak stara poczciwa Syrenka, co to sobie powoli pyrkoce po PRLowskich drogach ;P


No Reszko to, że jesteś poczciwa to ja doskonale wiem. Ale rozumiem, że Ty mówisz o takiej wyjątkowej syrence w wersji luksusowej - cabrio też były sam widziałem kiedyś :-D
No ślicznie, ślicznie ;)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1598  Wysłany: 2012-03-03, 19:35  


majkelek napisał/a:
niestety nikt nas nie traktuje poważnie

Co prawda to prawda :?ale??: ... ale nie dajmy sobie popsuć humoru , bo
majkelek napisał/a:
tu nie chodzi o jak najszybsze osiągnięcie celu, tylko o to co się zrobi po drodze :)

:-D
Niestety przyznaję się, że czasami ktoś mi humor popsuje, kto wartościuje ludzi podług grubości portfela, ale dzięki poczuciu humoru dość szybko wracam do równowagi ;) .

[ Dodano: 2012-03-03, 19:44 ]
I jak napisał E. Fromm: „Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości.” :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #1599  Wysłany: 2012-03-03, 19:45  


majkelek napisał/a:
Reszka.78 napisał/a:
A ja się dzisiaj czuje jak stara poczciwa Syrenka, co to sobie powoli pyrkoce po PRLowskich drogach ;P


No Reszko to, że jesteś poczciwa to ja doskonale wiem. Ale rozumiem, że Ty mówisz o takiej wyjątkowej syrence w wersji luksusowej - cabrio też były sam widziałem kiedyś :-D
No ślicznie, ślicznie ;)


O może taka Syrenka w wersji Cabrio ;P Chociaż neeee, czuje się jak taka zwyczajna Syrenka, troszkę nadgryziona zębem czasu, z poprutymi siedzeniami ;P

Mnie najbardziej dołują ludzie, którzy uważają, że skoro oni są zdolni do świństw itd. to inni też. I skleroza mnie dopadła i nie pamiętam jak to się nazywa...
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1600  Wysłany: 2012-03-03, 19:49  


Reszka.78 napisał/a:

O może taka Syrenka w wersji Cabrio ;P Chociaż neeee, czuje się jak taka zwyczajna Syrenka, troszkę nadgryziona zębem czasu, z poprutymi siedzeniami ;P

Mnie najbardziej dołują ludzie, którzy uważają, że skoro oni są zdolni do świństw itd. to inni też. I skleroza mnie dopadła i nie pamiętam jak to się nazywa...

No bo jak będziesz tak pisać to Ci rzeczywiście poprujemy siedzenie :rrr:
Dla mnie jesteś w wersji Cabrio z pełnym wyposażeniem :mrgreen:
A na takich ludzi to się mówi debile i buraki :mrgreen:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1601  Wysłany: 2012-03-03, 20:01  


Reszka.78 napisał/a:
czuje się jak taka zwyczajna Syrenka, troszkę nadgryziona zębem czasu, z poprutymi siedzeniami ;P

Zrobię Ci jak Majkelek :rrr:
Reszka.78 napisał/a:
Mnie najbardziej dołują ludzie, którzy uważają, że skoro oni są zdolni do świństw itd. to inni też.

Ponieważ to jest tak, oceniam Ciebie podług siebie.
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1602  Wysłany: 2012-03-03, 20:15  


Ło Jezu... tu sie bijo...
Dziwnym zbiegiem okoliczności czuję się naprawdę jak stara 102 z drzwiami otwieranymi do przodu (świetna do łapania gęsi, z okresu kiedy jeszcze łaziły po drogach)
zdezelowana i zardzewiała, i... żałuję że nie jest tokokieteria
_________________
romek
 
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #1603  Wysłany: 2012-03-03, 20:20  


Ej nooooo, nawet mi Syrenką z poprutymi siedzeniami być nie wolno! Taką śliczną, klimatyczną, pachnącą niebieską benzyną ;P Aj, aż mi się ckliwie zrobiło [manga]

I właśnie o to mi chodzi :) Że ludzie oceniają innych według samych siebie. To jest wkurzające strasznie i dołujące. Bo to, że ktoś chla, ćpa czy się puszcza, albo kradnie to nie znaczy, że każdy ma robić dokładnie to samo. Dołujący są też ludzie, którzy patrzą na innych przez pryzmat czegoś mało ważnego co zrobili X lat temu i uważają, że ta osoba jest właśnie taka jak te kilka lat temu. A przecież gdyby tak było, to ludzie nawet w dorosłym życiu by gaworzyli i załatwiali się w pieluchy :roll:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1604  Wysłany: 2012-03-03, 21:48  


Reszka.78 napisał/a:
Ej nooooo, nawet mi Syrenką z poprutymi siedzeniami być nie wolno! Taką śliczną, klimatyczną, pachnącą niebieską benzyną ;P Aj, aż mi się ckliwie zrobiło [manga]


Oj Reszko ja Cię bardzo przepraszam, ja taki prostak jestem i nie zrozumiałem. Jeśli chcesz to możesz być takim autkiem jakie najbardziej do Ciebie pasuje :)
Romku, Reszko, macie rację - kokieteria, nie kokieteria - jesteście (jak to się potocznie mówi) naszymi 'autkami z duszą' :-D
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1605  Wysłany: 2012-03-03, 22:03  


majkelek napisał/a:
jesteście (jak to się potocznie mówi) naszymi 'autkami z duszą' :-D

:lol: , takie określenie słyszę po raz pierwszy ... :uhm!:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group