1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
PMBCL brak możliwości brania winkrystyny
Autor Wiadomość
adibo 


Dołączył: 27 Maj 2022
Posty: 11

 #16  Wysłany: 2023-03-04, 11:22  


Niestety,3 miesiące cieszenia się remisja i wznowa. Wykryta przypadkowo w tomografie do profilaktycznego naświetlania na szczęście ma wymiary 8x8mm aktywność bardzo niska. Zaplanowane 2 cykle R ICE. Auto przeszczep.
 
missy 
MODERATOR



Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 5198
Skąd: Trójmiasto
Pomogła: 1336 razy


 #17  Wysłany: 2023-03-08, 17:44  


adibo,

Przykro mi bardzo, że choroba nie odpuszcza. Niemniej trzeba się trzymać pozytywnego myślenia o kolejnej ścieżce leczenia. Nie będzie łatwo na pewno, ale autoHsct to procedura sprawdzona i niosąca duże szanse na wyeliminowanie choroby.

Czy po zakończeniu leczenia miałeś zrobiony PET? I co w nim było? Całkowita odpowiedź na leczenie, zero „świecących” resztek guza? Czy teraz stwierdzono nawrót wylącznie w oparciu o tomografię? Bez kolejnego PET i biopsji?
 
adibo 


Dołączył: 27 Maj 2022
Posty: 11

 #18  Wysłany: 2023-03-15, 20:30  


W pecie ostatnim była remisja „w miejscu zmian resztkowych uwidocznionych w poprzednim badaniu aktualnie śladowe gromadzenie nieogniskowe się znacznika o wartości nie przekreczajacej metabolizmu wątroby”. Niestety nie opisał radiolog wielkości zmiany resztkowej była 3cmx1cm czego dowiedziałem się przy pecie potwierdzającym wznowe. Wtedy mógłbym miesiąc wczesniej zaczac leczenie bo zrobilem sobie tomograf na własną rękę gdzie opisano zmianę 53x13mm. No ale nie miałem do czego to porównać wiec myśleliśmy z lekarzem ze to resztka po zakończeniu leczenia. W przypadku niepowodzenia tej linii mam przejść terapie car T. Mam nadzieje ze ta szczątkowa aktywność suv 3,5 w stostunku do 2,90 wątroby. Nie będzie przeszkoda dla chemii drugiego rzutu.
 
adibo 


Dołączył: 27 Maj 2022
Posty: 11

 #19  Wysłany: 2023-06-01, 15:59  


Witam. Trochę mnie tu nie było ,jestem po 2 cyklach R ICE (bardzo mocna chemia ponad 2 miesiące po ostatnim cyklu ,a czuje je na sobie dalej.). Uzyskałem remisje i zostałem zakwalifikowany do auto hsct ,które będzie 6 czerwca ( bardzo szybki termin 2 tygodnie od zebrania komórek).
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group