1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #1081  Wysłany: 2010-07-11, 22:23  


gilmaly napisał/a:
na pocieszenie zjadłem wielką porcję lodów.Mniam.Warto było pocierpieć. :) :) :)


Dobrze że nie jestes uczulony :?ale?: mnie trzy lata temu jak ukasiła jedna sztuka! to musieli mnie reanimować tak silnego wstząsu anafilaktycznego dostałam brrrr
Od tamtej pory sie odczulam juz 3,5 roku a jak słysze brzęczenie to dostaje fobii.

A wcześniej nie byłam nigdy uczulona,na starość wszystko człowieka dopada ;)
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1082  Wysłany: 2010-07-11, 23:20  


No i Hiszpania - ale po ewidentnym błędzie sędziego. Powinien być rożny dla Holendrów, a nie rozpoczęcie od Casillasa akcji po której padła bramka.
Całe podium dla Europy za to :mrgreen:
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #1083  Wysłany: 2010-07-12, 06:41  


A ja nie mam chwilowo nawet telewizora w domu i tyle miałam finałowego meczu :-D

Za to dzisiaj zaczynam praktyki w aptece, więc trzymajcie kciuki, żeby udało mi się odczytać jakąkolwiek receptę ;)
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #1084  Wysłany: 2010-07-12, 06:46  


Mecz ... taki sobie, dużo fauli, mało pięknych akcji, żałować nie masz czego.

A kciuki oczywiście zapewnione. Na pewno tak :uhm!: sobie poradzisz.
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1085  Wysłany: 2010-07-13, 23:49  


Czego syndromem jest brak chęci do wszystkiego?

Wielki buziak dla Was wszystkich, jedynie na tyle mam ostatnio siły :cmok:
 
 
k2196 


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 211
Skąd: Lublin
Pomogła: 22 razy

 #1086  Wysłany: 2010-07-14, 00:01  


Może być syndromem psychicznego wyczerpania, takiego wypalenia. Człowiek w ekstremalnych sytuacjach daje radę działać nawet na wyższych obrotach niż normalnie, bo czuje, że jest taka pilna potrzeba (jak w Twojej sytuacji), no, ale niestety - wszystko wytrzymuje bez problemów do czasu...
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1087  Wysłany: 2010-07-14, 00:09  


Nadzieja napisał/a:
Czego syndromem jest brak chęci do wszystkiego?
niestety depresji Aniu sama wiesz, że z tym trzeba walczyć :) buziaki od zwalczającej w/w przypadłość ;)
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1088  Wysłany: 2010-07-14, 14:30  


Łoj... Coś czułam że mnie to w końcu dopadnie, to trzeba się będzie wziąść w garść, bo jeszcze nie pora na deprechy i inne takie :roll:
A póki co idę kończyć obiadek dla dzieciarni a póxniej pakowanie i podróż na B-m . Z rana musze na morfologię z mamą jechac :/
Z Karlą wczoraj na szczepieniu byłam
A Maciusiowi nadal zębole wyłażą. Trzny dają mu popalić, a przez ton daje popalić mi :)

Może jakieś coś z żeńszeniem czy witaminkami postawi mnie na nogi? 8-)
 
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #1089  Wysłany: 2010-07-14, 18:17  


Jeżeli to faktycznie byłaby depresja, to żadne bezreceptowe preparaty nie pomogą - do lekarza i po receptę na normalne leki :) i bynajmniej nie są to żadne straszne psychotropy, nowoczesne leki nie powodują masy skutków ubocznych, a naprawdę pomagają. Depresja to w końcu choroba.

A żeń-szeń czy zestaw witamin zawsze można sobie kupić, ale spektakularnych efektów bym się po nich nie spodziewała ;)
 
Mrakad 



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 322
Skąd: Warszawa
Pomógł: 28 razy

 #1090  Wysłany: 2010-07-15, 09:55  


absenteeism napisał/a:
Jeżeli to faktycznie byłaby depresja, to żadne bezreceptowe preparaty nie pomogą - do lekarza i po receptę na normalne leki :) i bynajmniej nie są to żadne straszne psychotropy, nowoczesne leki nie powodują masy skutków ubocznych, a naprawdę pomagają. Depresja to w końcu choroba.

Lekarzem powinien być psychiatra z poradni zdrowia psychicznego. Psycholodzy nie mogą wystawiać recept, ale za to mogą prowadzić terapie i często są skuteczni.
Co do skutków ubocznych, to mogą wystapić w początkowym okresie, ale lekarz o tym uprzedzi. Po dopasowaniu dawki już nic złego się nie dzieje.
Dla mnie jedynym problemem jest, że co prawda zostały wytłumione złe emocje ale również w znacznym stopniu te dobre. Jak zwykle coś za coś.

Pozdrawiam,
Mrakad
_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #1091  Wysłany: 2010-07-15, 22:07  


Niestety po moim pocałunku z panią H cały czas wyłażą mi nowe siniaki i to w innych miejscach niż stare już zanikające.Oczywiście są z lewej mojej strony tej obitej.Myślę że jeszcze trochę i jakoś się wyprostuję.Na depresję Nadzieja polecam COAXIL jest na receptę ja jakieś półtora roku temu używałem go na bezsenność-on nie jest nasenny to AD ale znakomicie mnie wyluzował i ustawił w ciągu dwóch tygodni.Nie miałem żadnych dolegliwości nawet przechodząc wszystkie pirieboje o których wiecie.Używałem go tylko dwa tygodnie.Buzioł dla wszystkich. :trala: :rott: |happy| :bravo"
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1092  Wysłany: 2010-07-15, 22:45  


Matko,ale przeżyłam dzisiaj chwilę grozy . Zginął mój Szymon. Wszyscy ludzie szukali go ponad 20 minut. Odchodziłam od zmysłów. Dziecko było i nagle w ułamku sekundy dosłownie nie ma. Byłam przerażona tym bardziej,że Szymon jest dzieckiem,które nigdy się nie oddala ode mnie. Nawet jak wchodzi gdzieś w krzaki na osiedlu zrobić siku to mi sie melduje. A jak go przez chwilkę nie widzę i zawołam to od razu mi się pokazuje,macha ręką i woła-tutaj jestem. A dzisiaj nagle nic,jak kamień w wodę. Wszyscy chodziliśmy i go nawoływaliśmy-zero odzewu. Chodziłam i płakałam,bezradność straszna. Aż po jakiś 20 minutach koleżanka go znalazła-i to zupełnie przypadkiem. Poszedł ze starszym od siebie chłopakiem obok bloku do prywatnego domu kotki ogladać. Gdyby Ada go nie zobaczyła przez płot to siedział by tam w najlepsze dalej. A ja już miałam na policje dzwonić...
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #1093  Wysłany: 2010-07-15, 23:22  


edi doskonale wiem co czułas :| Przechodziłam to nie raz , nawet dzisiaj :--: z tym ze moja córka lubi być taką "powsinogą" i chodzić swoimi scieżkami. Już dwa razy tak powaznie przyprawiła mnie niemalże o zawał serca i miałam dzwonic na policje, a ile razy mnie nastraszyła to głowa mała :<: Taki ma charakter i ja muszę sie chyba nauczyć z tym zyc bo ona sie nie zmieni :| mojego meża wujek jest taki sam, wiec moze to w genach jakos przeszło ;) Najważniejsze ze znajduje sie cała i zdrowa, a w takich momentach cała złosć mija :)
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1094  Wysłany: 2010-07-17, 21:21  


Matko...jaki upał...w cieniu było dzisiaj u mnie 37 stopni....
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #1095  Wysłany: 2010-07-17, 22:51  


teraz pożnym wieczorem moze troche zelżało ale żyć sie nie da to fakt <prosi>
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group