1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak wątrobowokomórkowy
Autor Wiadomość
wirus 



Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 10
Skąd: katowice

 #16  Wysłany: 2012-10-22, 01:18  


Witam
Jak nie było postępu w leczeniu mojej przypadłości wcześniej, tak samo nie ma jej po dzień dzisiejszy, a wiadomo przecież ze guz nie bedzie czekał a bedzie sie rozrastał do wiekszych niepokojących rozmiarów gdzie już nawet różdżka nie pomorze, zresztą co przeszedłem już z lekarzami przez kilka miesięcy to tak naprawę nic ciekawego co było by powodem do napisania jakiś wiarygodnych informacji, jedyne rady od lekarzy to takie jak ; znieczulica lekarska jaką pacjent widzi na twarzy lekarzy a to mówi samo za siebie ze już w tym momencie dalsze aspiracje na życie i leczenie nie mają sensu.

Więc dlaczego tak jest ze lekarze od razu takiego pacjenta z chorobą nowotworową skreślają jak to jest w moim czy innym przypadku, a nie ty do tego worka a ty do tego bo nic sie nieda juz zrobić! tylko na ogół jest tak ze oni ci lekarze gdy mają tylko pierwszą styczność z wynikami nawet nie kompletnymi od razy dają diagnoze ze nic sie nie da zrobić, guz nie operacyiny itp. no i oczywiscie najważniejsze jest też to czekanie na dalszy etap badań gdzie nadzieja kaze miesiącami czekać gdzie my nie mamy już czasu ani nadziei.
Człowiek godzi się na to czy inne czekanie, diagnoze dlatego ze nie ma wyboru i nikt go tez nie pyta czy chce coś powiedzieć to tak samo jak nie rozmowa z pacjentem.
Tak wiec od kilku miesięcy stoje w miejscu z diagnozą czy pomocą ze strony lekarzy, a nawet jesli ta forma pomocy juz nastapi pózno bo pózno to skąd my mamy wiedzieć czy dostaniemy dobre leki na wyleczenie itd.. skoro ci lekarze już na pierwszych wizytach nas przekreslili w taki czy inny sposób mam to na własnej skorze :-(

[ Dodano: 2012-10-22, 01:47 ]
W sumie zaglądam tu nie zbyt często z powodu diagnozy, rokowań odnosnie mojej choroby przez lekarzy ale poprostu świat sie wali pod nogami jak sie choruje, a bedzie jeszcze gorzej zapewne dla mnie jak sie rozpocznie chemioterapia czy coś tam podobnie, czy wogule. Tak wiec jestem dołowany i to mocno i z tego ze chory jestem, i doluje sie tez z tego ze mam na wychowaniu czwórkę synów w wieku 7-10-12-17 a po za mną są zdani tylko na swoją mamę której też jest coraz ciężej a nadchodzi zima, wiec wiadomo ze i z pracą bywa róznie itp.
Dzisiaj czytałem to co na forum pisała (grażka ) i wyszło na to ze z jej wypowiedzi dowiedziałem się więcej niż od lekarzy przez tyle miesiecy więc mnie to mocno zainspirowało .

dzięki i pozdrawiam
 
 
grażka 


Dołączyła: 19 Gru 2011
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Pomogła: 35 razy

 #17  Wysłany: 2012-10-23, 12:49  


wirus,
straciłeś mnóstwo tak cennego w tej chorobie czasu. I to nie był Twój wybór a tych, którzy już dawno powinni Ci pomóc.
Jak nie weźmiesz sprawy w swoje ręce, będzie kiepsko. Chłopie, masz dla kogo żyć - jeśli chcesz podam Ci namiary na Piotra /oczywiście za Jego zgodą/. Jest z Katowic. Korespondujemy ze soba, dzielimy się doświadczeniami. Ma sprawdzonych onkologów właśnie w Katowicach. ONI GO LECZĄ.
Pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group