1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1576  Wysłany: 2012-08-28, 20:53  


Romeczku taka cisza u Ciebie :|
Czyżby dopadły Cię jakieś słabe dni :?ale?:
_________________
ewka
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #1577  Wysłany: 2012-08-28, 22:09  


Romanie - tęsknimy [tak]
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1578  Wysłany: 2012-08-29, 07:44  


Romku co się dzieje ? Odezwij się..., czekamy....
Bardzo nam Ciebie brakuje... :-(
_________________
Aegrotus sacra est...
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1579  Wysłany: 2012-08-29, 09:55  


Dajcie Romusiowi odpocząć
każdy może mieć prawo do lepszych i gorszych dni, nie naciskajcie :)
a na pewno Romek się odezwię.
choć nie powiem zaglądam tu często w nadziei że coś napiszę, a może po prostu nie chce już pisac bo ,,pierdu pierdu,, jest nie mile widziane a o tym jak napisał wcześniej że ma kłopoty z przełykaniem nie chce napisać i przyznawać sie do słabszych dni...


Romuś my tu wpadamy i starym zwyczajem podpisujemy obecność, ja dodaję buziaka i przytulaka
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1580  Wysłany: 2012-08-29, 10:34  


Tak jak pisze Plamiasta. :)

Na tym czasem można poczytać to co pisze Roman na swoim blogu:
http://mam-raka-pluc.blog...iesci/#comments

(wczoraj dodawałam komentarze, także znak jest :) ), a ja tak jak Plamiasta przesyłam buziaki i przytulaki :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1581  Wysłany: 2012-08-29, 11:06  


Oj nie przesadzajcie - uważam że odezwać się do Romka zawsze można, nawet jeśli nie możne odpisać, to przeczyta :) Myślę, że wpisy i wizyty jeszcze nikomu nie pogorszyły stanu zdrowia... :)
_________________
Aegrotus sacra est...
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1582  Wysłany: 2012-08-29, 11:08  


My piszemy, aby na Romka nie naciskać, natomiast dawać znać, że się o Nim myśli :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1583  Wysłany: 2012-08-29, 11:11  


Jasne wymuszać niczego nie wolno... :)
_________________
Aegrotus sacra est...
 
małgosia_43 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 768
Skąd: Łódź
Pomogła: 75 razy

 #1584  Wysłany: 2012-08-29, 13:07  


ale pozdrowić można i przesłać buziałki :tull:
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1585  Wysłany: 2012-08-29, 15:12  


oczywista oczywistość że można , a nawet trzeba :-D
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1586  Wysłany: 2012-08-29, 20:13  


Witam popołudniowo, wtorkowo :flower:
Dziękuję za to że jesteście ze mną nawet jak ja sam się nie pokazuję, ale właśnie w tym jest wielkość tego Forum, że nawet gdy chwilowa niedyspozycja, lub nawet dłuższa nieobecność przeszkadza w prowadzeniu dialogu, to nie znaczy, że automatycznie wszyscy uciekają i czekają na jakąś reakcję.
Wsparcie, sympatia i zwykła ludzka życzliwość są obecne w każdej chwili i przez cały czas.
Pamiętamy tu o swoich przyjaciołach zawsze, nawet jak już ich zabraknie wśród nas...
Kochani Trudno powiedzieć, że mam ostatnio trudne dni...
Fakt, tydzień temu przyjąłem dawkę leku, który z założenia truje cały organizm, powoduje, że zanim nastąpi poprawa lub stabilizacja zmian nowotworowych musi narobić niezłego bigosu zarówno w podrobach jak i w ogólnym samopoczuciu pacjenta.
Pewno że po mnie też nie spływa to jak woda po kaczce, momentami czuję się naprawdę podle, jestem słaby jak dziecko i zanim cokolwiek zrobię (bo tego nie zaprzestanę za żadne pieniądze świata) muszę trochę odpocząć, ale nawet gdybym miał tylko odpoczywać a robota będzie się ze mnie śmiała... to nie zmienię swojego podejścia i chęci załatwienia problemu.
Do ogólnego osłabienia ostatnio dołączył kompletny brak jakiegokolwiek smaku, minimalnie wyczuwalny smak cukru i naprawdę ostrych przypraw przypomina mi że są smaki pośrednie, ale jak na razie wszystko to co jem przypomina mi trawę z dodatkiem trocin, nastąpił znaczny spadek konsumowanych potraw, wciskam w siebie owoce, warzywa i oczywiście to co nakazuje zdrowy rozsądek o imieniu Renata :mrgreen:
Kolejnym problemem, który dobija mnie totalnie są okresowo pojawiające się skurcze dłoni...to naprawdę nie jest śmieszne gdy tam gdzie nie ma żadnych praktycznie mięśni pojawia się ból i pokrzywione paluchy nie są w stanie utrzymać łyżki, najprostszego narzędzia, czy nawet trafić w odpowiednią literę na klawiaturze.
To naprawdę nie jest zabawne, pomimo że staram się trochę bagatelizować tę sprawę, będzie się taki stan utrzymywać prawdopodobnie do momentu zakończenia chemioterapii czyli jeszcze trochę zdążę się pobawić tymi skurczami, zwłaszcza, że jak znudzą się ręce, to zaczynają stopy :roll:
Najpoważniejszą dolegliwością jest jednak zanik pracy strun głosowych, widać ucisk na nerwy sterujące ich pracą powiększa się, a ja zwyczajnie zamiast chrypieć czy buczeć zwyczajnie szepczę, o podniesieniu głosu nie ma mowy.
Ci którzy znają mnie wiedzą że kiedyś dysponowałem dosyć donośnym barytonem, dziś...już nie :uuu:
Dla mnie okropnego gaduły jest to kara naprawdę poważna, brak możliwości prowadzenia rozmowy z najbliższymi, sąsiadami, rozmów telefonicznych jest naprawdę bardzo poważnym problemem...
Jeśli dołożyć do tego ból przełyku w momencie przełykania...Macie pełny obraz moich dolegliwości.
Wiem że muszę się z tym wszystkim męczyć przez czas niewiadomy, być może już zawsze, ale takie są konsekwencje rozwoju mojej choroby i leczenia jej.
Chcąc uzyskać jakikolwiek rezultat, muszę liczyć się z konsekwencjami swojej decyzji i ryzykiem wystąpienia takich czy innych dolegliwości.

Kochani, prawdę mówiąc nie mam ochoty wracać do sprawy, która trochę narobiła niepotrzebnego zamieszania.
W moim wątku każdy ma prawo pisać to co w danym momencie uzna za stosowne, czy będzie to bardzo długi post, czy krótkie Dzień Dobry, dla mnie ma znaczenie fakt, że ktoś chce przekazać mi, że pamięta, że nie szkoda mu czasu że samym faktem odwiedzin potwierdza, że u niego też jest wszystko pod kontrolą...
Innym może przeszkadzać takie traktowanie Forum
Ale wierzę, że jeśli stworzono techniczne możliwości do takich konwersacji, to jest to akceptowane zarówno przez Zarząd i Administrację jak i samych Forumowiczów i powinno spotkać się z odpowiednim szacunkiem i zrozumieniem.
Z całą odpowiedzialnością podpisuję się pod wypowiedzią Richelieu który prosi o przestrzeganie zasad Regulaminu w wątkach merytorycznych, tam nie ma miejsca na emotionki i wypisywanie postów nie wnoszących nic do sprawy zasadniczej, ale w Kciukach... może być tolerowane wszystko (bez przesady, bo za obciążenie serwera też są opłaty)
Dlatego myślę że w dalszym ciągu nie będziecie unikać Forum, nie będziecie zważać na niekiedy przykre uwagi tych którzy myślą inaczej, to jest również ich prawo do wyrażania swoich emocji i zdania.
Być może wszyscy powinniśmy zabrać głos w dyskusji na temat kształtu naszego Forum, o ile taka dyskusja jest potrzebna.
Mamy okazję wypowiedzieć się zarówno bezpośrednio tutaj na Forum jak i w trakcie planowanego spotkania już praktycznie za 2 tygodnie na Zlocie, myślę, że są jeszcze wolne miejsca u Gazdy, a nawet jeśli miałoby być nas trochę więcej, to warunki są zapewnione w sąsiednich ośrodkach, dlatego liczę na Wasz udział w tym Zlocie.
Sami wiecie jak wielką przyjemność może sprawić nawet tak króciutkie spotkanie moje z Agnieszką czy Justyny najpierw z Klawik, Bertą i ostatnio z Kasią....
Zachęcam serdecznie, bez względu na to jak będę się czuł (będę bezpośrednio po 3 dawce chemii) zrobię wszystko aby poznać nowe osoby... tak wiele nas łączy, że takie spotkanie ma swoją niepowtarzalną wartość.

No i wyszło że jestem męczypupa, nawet nie wiedziałem że jestem aż takim gadułą.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich dziękując za odwiedziny ;) ::thnx::
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1587  Wysłany: 2012-08-29, 20:32  


Romku, bardzo cieszę się, że napisałeś i rozpisałeś. Oczywiście chciałabym, aby Cię różne dolegliwości nie męczyły, ale ... :?ale?: ... nie wiem, nie wiem ... co mam napisać

Jak zawsze dobrze Ci życzę i ściskam :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #1588  Wysłany: 2012-08-29, 20:36  


roman1130 napisał/a:
że ktoś chce przekazać mi, że pamięta, że nie szkoda mu czasu że samym faktem odwiedzin potwierdza.......


Pamiętam, o Tobie Romku.
Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i Twojego zdrowego rozsądku o imieniu Renata.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1589  Wysłany: 2012-08-29, 20:52  


Romuś jak ktoś jest gadułą to nią pozostanie nie ważne w jakiej formie, my wszyscy ( ośmielam się tak napisać) odwiedzający ten wątek trzymamy kciuki za Ciebie i trwamy razem z Tobą


nie możesz czasem pisać ale czytać jeszcze możesz a my tu będziemy czekać , pisać, kibicować. trzymaj się
_itsme_

[ Dodano: 2012-08-29, 20:56 ]
a Renatce wielkie buziaki i :flow: :flower: :flow: :heart: ::thnx::
 
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #1590  Wysłany: 2012-08-29, 21:00  


Romuś, moja chemia w żaden sposób nie może równać się z Twoja obecną ale rozumie Twoje odczucia i dolegliwości. Brak smaku i uczucie trocin to naprawdę przykre i ciekawe zjawisko w naszych organizmach. Tak trudno jest je zrozumieć zdrowemu, ale gdy ma się tak przez ponad rok i nadal, to można szczerze odpowiedzieć, że rozumiem Ciebie Bliżniaku bardzo dobrze. Kolejne wlewy przed Tobą ale najcenniejsza jest Twoja postawa, wiara i wola walki; i tego powinni się uczyć się od Ciebie niejedni odwiedzający nasze Forum.
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group