1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1006  Wysłany: 2010-06-10, 22:10  


mamanel, powinien złożyć skargę w Liberty !
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #1007  Wysłany: 2010-06-10, 22:13  


Jakie mają możliwości mają to ściągnąć oprócz straszenia oczywiście?Rozmawiajcie tylko pisemnie-pamięć potrafi być bardzo selektywna i zawodna.Odwlekajcie zapłacić zawsze zdążycie.W tej chwili to oni mają problem-Wy im wisicie pieniądze.
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1008  Wysłany: 2010-06-10, 22:22  


jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
W tej chwili to oni mają problem-Wy im wisicie pieniądze.
dobre
Moja kumpela jak pożyczała ode mnie kasę zawsze mówiła teraz "muszę" się z Tobą pokłócić albo na Ciebie obrazić i.......... dług mam z głowy. :mrgreen:
Zawsze oddawała. Teraz ja powinnam się na nią obrazić ;)
Pozdrawiam Ją, bo wiem, że nas czyta.
I. buziole dla Ciebie.
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #1009  Wysłany: 2010-06-10, 22:26  


Oczywiście mieć wyrok sądu że mi mają oddać pieniądze nie jest równoznaczny z gotówką :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1010  Wysłany: 2010-06-10, 22:36  


jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Oczywiście mieć wyrok sądu że mi mają oddać pieniądze nie jest równoznaczny z gotówką


ooo - to prawda. Ja mam wyrok sądu sprzed 12-tu lat, że ZUS albo powinien mi zapłacić za zwolnienie, albo oddać nadpłaconą składkę - do tej pory nic nie oddali :roll:
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #1011  Wysłany: 2010-06-10, 22:49  


Oczywiście a mamanel nawet jak będzie musiała zapłacić to dogodne raty np5PLN kwartalnie.Cóż czasy są ciężkie ;)
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1012  Wysłany: 2010-06-10, 22:55  


gontcha, z odsetek zusu będziesz żyła :mrgreen:
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1013  Wysłany: 2010-06-10, 23:03  


madziorek - oj, zebrałoby się za te latka :mrgreen: ale jestem na ich łasce/niełasce więc kij im w ucho - czeka mnie teraz coroczna komisja rentowa :<: - ciekawe kiedy mi rentę zabiorą?
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1014  Wysłany: 2010-06-10, 23:37  


Mam dwie sąsiadki pracujące w ZUSie. Jedna młoda super dziewczyna, druga starsza- nie umiejąca samochodu na pustym placu zaparkować a prawko ma podobno od lat. Ani jedna ani druga nie potrafi mi na wiele pytań odpowiedziec :lol:
 
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1015  Wysłany: 2010-06-10, 23:40  


:mrgreen: ja z babkami z ZUS przebojów nie mam - ale z wierchuszka, lub z orzecznikami to już insza sprawa jest. Najbardziej mi sie 'podoba' na komisji to, że 'orzeszek' nie potrafi nawet poprawnie wymówic nazwy mojej choroby :shock:
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #1016  Wysłany: 2010-06-13, 15:20  


Lato to czas imprez plenerowych i festynów.
W pierwszych dniach czerwca byłam na moich starych śmieciach - w Poznaniu. kocham to miasto nie tylko dlatego że tam się urodziam ale "za całokształt" Tylko tam jestem naprawdę u siebie. W tym czasie rozpoczął sie Jarmark Świetojański i miałam okazje porównac go ze strarymi jarmarkami. jak dla mnie rewelacyjna poprawa choć dołożyłabym jeszcze więcej działań integrujących - jakies konkursy dla dzieci, zywe koncert itp.
Wczoraj byłam po raz kolejny na dniach Morza w Szczecinie. Tu jest coraz więcej handlu (jak na wszystkich tego typu imprezach) ale też więcej kultury. Koncerty w różnych częściach miasta. Coraz więcej wystawia sie artystów od producentów biżuterii po malarzy. W tym roku zorganizowali Aleję Artystów. Po tej stronie odry która normalnie jest martwa jak zwykle wielki lunapark. Oczywiście że skorzystałam. Na koniec dnia gdy wszyscy czekali na pokaz sztucznych ogni przez przypadek mieliśmy inna atrakcję. Ogromne koło karuzeli przestało działac i uwięziło od samej góry po dół kilkanaście osób. Straż pożarna z wielkimi drabinami ściągała w kosze te uwiezione osoby.Z mostu z dołu i z drugiej strony rzeki oglądało to setki osób.Przygotowania do tego trwały długo a efekt był wart obejrzenia. Po ściągnieciu pierwszych pasażerów z najwyższego poziomu strażacy otrzymali brawa. przez to zdarzenie pokaz fajerwerków opóźnił się o ponad dwie godziny. Do domu wróciłam krótko przed świtem, około trzeciej na d ranem. Jak doczytam jak ściągnąć zdjęcia z komórki na kompa to prześle te ze strażakami i fajerwerki. Komórki im nowocześniejsze tym bardziej skomplikowane ale może uda mi sie przełożyc karte pamieci do starej komórki i wtedy wystarczy mi po prostu kabelek. Nokie z symbianem są zbyt zawiłe.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #1017  Wysłany: 2010-06-13, 17:08  


jogi 45 też mieszkam w Szczecinie ( tyle ,ze od urodzenia) i słyszałam właśnie o tym wczorajszym zajściu na Wałach Chrobrego, ale nie byłam w tym roku na Dniach Morza...Pozdrawiam.
_________________
agni5
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1018  Wysłany: 2010-06-13, 22:30  


jogi- ludzie z "diabelskiego młynu" (tak nazywamy u siebie a przynajmniej z rodzicami te wielkie koła ;) ) mieli dodatkową atrakcje za darmo :mrgreen:
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #1019  Wysłany: 2010-06-14, 08:52  


Kiedyś zawisłam kilkadziesiąt metrów nad ziemią do góry nogami na kilka minut. Nie mieliśmy żadnych pasów bezpieczeństwa, tylko metalowy pręt do trzymania.
To był koszmar - myślałam, że zaraz wypadnę, moje koleżanki też wrzeszczały z przerażenia.
Ale wszystko dobrze się skończyło, nikomu nic się nie stało. :)
_________________
mamanel
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #1020  Wysłany: 2010-06-24, 20:32  


Nowe wieści w sprawie naszego "podwójnego OC" : szef oddziału HDI przychylił się do naszej prośby i zapłacilibyśmy tylko OC za półtora miesiąca :) Jednak decyzję musi jeszcze zatwierdzić Centrala HDI - w przyszłym tygodniu będziemy ostatecznie wiedzieli co i jak :)
_________________
mamanel
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group