1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Proszę o interpretacje wyników
Autor Wiadomość
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #61  Wysłany: 2009-11-17, 16:44  


MaFi, trzymam kciuki aby szwagier dobrze zniósł chemie i żeby obyło sie bez dokuczliwych skutków ubocznych. Pozdrawiam
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #62  Wysłany: 2009-11-17, 20:16  


Szwagier chemii nie dostał :?ale?:
Robili mu jeszcze USG jamy brzusznej i niby chemia od jutra. Niestety nie widział się z żadnym lekarzem.

Dzięki banialuka :)
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #63  Wysłany: 2009-11-17, 22:45  


MaFi,a coś się wydarzyło,że przekładają to na jutro?
Usg w normie?
Miejmy nadzieję,że wszystko sie wyjaśni i że ruszą z chemią.
Pozdrawiam!
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #64  Wysłany: 2009-11-18, 09:56  


jusiu nic nie wiem.Szwagier jest z gatunku tych jak lekarz nie powie to on o nic nie zapyta. Siostra też raczej z tego gatunku. Wszystko co wiem to z tego forum lub internetu. Chyba nie będę miała okazji jechać do niego bo napewno poszłabym pogadać z lekarzem (szkoda bo może byśmy się spotkały).

Pozdrawiam- trzymaj się mocno!
 
agakata 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 426
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 92 razy

 #65  Wysłany: 2009-11-18, 10:54  


MaFi, trzymam kciuki za powodzenie terapii!!!
_________________
Niemożliwość jest opinią. Możliwość jest stanem ducha.
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #66  Wysłany: 2009-11-18, 13:49  


No jasne MaFi,że z chęcią bym się spotkała :)
Właśnie wypatrywałam Twojego wpisu o wizycie w Poznaniu,tym bardziej,że minimum dwa razy dziennie jestem u taty.
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #67  Wysłany: 2009-11-18, 20:06  


|mad2| chyba eksploduje!!
Dzwonie rano do siostry czy dostał chemię-nie dostał czeka na badanie echa serca. :?ale?:
Około 13 dzwonie do szwagra-jak po badaniu i kiedy chemia?Badania jeszcze nie miał i niby mu lekarz mówił że ma dostać jakiś lek z Francji.

Temperatura u mnie sięgnęła zenitu.Dzwonie do niego ponownie żeby mi podał nazwisko lekarza prowadzącego.Dzwonie do lekarza i pytam:dlaczego nie dostał jeszcze chemii? czy ma złe jakies wyniki? Odopwiada że
-ordynator zlecił dokładne badania żeby mogli ustalić dla niego optymalne leczenie
- nie potrafi mi pwiedzieć kiedy będzie chemia.Nie jutro i nawet nie wie czy po jutrze.
Dzwonie do szwagra żeby mu to przekazać. Wtedy przyznał się że też się martwił że pewnie jest coś nie tak i dlatego nie dostaje chemii.

Po południu wpadam do siostry a ona że jutro jadą po szwagra :shock:
Zrobili echo serca lekarz przyszedł powiedzieć że jutro wypiszą go do domu bo muszą rozpatrzyć te wyniki (użył innego słowa ale jestem tak nerwowa że nie mogę go sobie przypomnieć).

Jutro będzie 4 dzień jak leży w szpitalu i nie dosyć że chemii nie dostał to jeszcze wypiszą go do domu. :?ale?: Czy ktoś potrafi mi to wytłumaczyć???
Czas ucieka raczysko nie zostało doszczętnie wycięte a tu tydzien zmarnowany. Nie wierzę że każą mu przyjechać w piątek. Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać lekarza czy będzie miał naświetlania (tak jak to radziła DSS).Każdy ma chemię na następny dzień a on co? |hmm| .DSS radziła chemio i radioterapie a tu nawet chemii nie ma. ::mur::

Ja nie mogę!!
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #68  Wysłany: 2009-11-18, 20:20  


Mafi nie dziwie się, że Cię krew zalewa. Zastanawiam się czy nie mogłabyś podjechać z siostrą do szpitala, mam dziwne wrażenie,że ani szwagier ani siostra nie potrafią skutecznie dowiedzieć się o planach leczenia. Ty dowiedziałaś się dużo więcej przez telefon!
Sama wiesz że liczy się CZAS.
Trzymam kciuki i pozdrawiam M.
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #69  Wysłany: 2009-11-18, 21:04  


Tez tak myślę ale do szpitala mam ok 70 km i jeszcze dwuletniego szkraba który jest wulkanem energii :uuu: (nie mam gdzie go zostawić)
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #70  Wysłany: 2009-11-18, 21:08  


Mafi zostaw go z siostrą, myślę, że tak byłoby lepiej... Obrócisz w parę godzin, a pożytek będzie większy niżby pojechała siostra.
Ale to tylko moje sugestie, bo widzę, że trzeba oknem a ona nie da rady.
ściskam Cię M.
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #71  Wysłany: 2009-11-18, 21:11  


Jeżeli sama to zaproponuje to jade od razu a jeżeli nie to nie będę się narzucać

[ Dodano: 2009-11-18, 21:12 ]
I tak sama zadzwoniła do tego lekarza i jeszcze się podałam za jego żonę dopiero potem poinformowałam szwagra i siostrę
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #72  Wysłany: 2009-11-18, 21:20  


Mafi nie czekaj na prośbę, bo często jest tak, że oni nawet nie pomyślą żeby w tej walce poprosić o pomoc, stąpają we mgle, są w szoku! Wiem bo każdorazowo sama narzucałam pomoc wujowi, najpierw było: nie, nie rób sobie kłopotu a później: dziękuje bez Ciebie bym nie dał rady. Jeśli podziękują za pomoc będziesz w porządku- chciałaś pomóc.
Ja dla wuja byłam "córką" (jestem chrześnicą więc bardzo nie kłamałam ;) )i do tej pory prof. prosi coby wuj pozdrowił córcię ;) Ty możesz wystąpić jako żona, siostra...

DOBRO POWRACA
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #73  Wysłany: 2009-11-18, 21:34  


Nie wiem sama co robić. Im wystarcza to co powie lekarz.Jestem 11 lat młodsza od siostry i zupełnie inaczej patrzę na świat.Nie mogę wysiedziec bezczynnie patrząc na to wszystko.
Oczywiście zapytałam czy się nie gniewa na mnie że tak zrobiałam. Powiedziała że nie i że dziękuje.
Naprawdę nie wiem co robić :?ale?:
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #74  Wysłany: 2009-11-18, 21:35  


wydrukuj lub pokaż jej ten wątek! Myślę że zrozumie jak są dla Ciebie ważni!
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #75  Wysłany: 2009-11-18, 21:39  


ona wie o nim. czytam jej wtedy gdy ktos zinterpretuje wyniki lub ktoś cos podpowie albo że trzymają kciuki. Reszty nigdy nie czytała.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group