1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #721  Wysłany: 2010-04-19, 21:21  


zufed napisał/a:
[...] Idę na całość 8-)


Yeah ! :bravo" :flow: :okok" Yes, Yes YES !!! :brav: :uhm!: ||LOL|| :!1!:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #722  Wysłany: 2010-04-19, 22:05  


dss pewno odpoczełaby lecz nie sadze by wytrzymała bez swoich urwisów chocby dobe
Kto idzie o zakład???????????????????????????????????????????????????????????????????????? :heart:
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #723  Wysłany: 2010-04-20, 00:20  


cleo33 napisał/a:
dss pewno odpoczełaby lecz nie sadze by wytrzymała bez swoich urwisów chocby dobe
Kto idzie o zakład???????????????????????????????????????????????????????????????????????? :heart:

Obstawiam ze pewnie dobę by wytrzymała ale napewno nie dłuzej :mrgreen:
Jutro znów z Karolcią do chirurga, z rana najpierw na kontrolne ważenie (teraz pięknie mój zarłok przybiera ;) oby tez nie za bardzo ;) ) z moim starszym skarbusiem na morfologię, udało i się dzisiaj ustalić termin wizyty kontrolnej obojga u kardiologa na 20 maj...
A tylko ja mam problem z ginekologicznym lekarzem... moja ginekolożka już nie przyjmuje zwykłych jedynie ciężarne pacjentki ponieważ kontrakt jej się skończył... a ja do innego lekarza raczej nie pójdę... jakies opory mam, do nie zaufanych... będe musiała coś wymyślić... bo kontrola po porodzie już jest konieczna :/ No i z tą moja tarczycą nieszczęsną znów trzeba się wybrac na kontrole i najwyższa pora do Gliwic na badanie DNA i co tam mi dawno temu DSS zaleciła...

Zapowiada się rok wizyt lekarskich. A Mój pan i władca w sierpniu ma usówanie migdałków... dzień po swoich urodzinach, jeszcze jemu musze dentystę ustalić (termin) i wysłać go na sprawdzenie HBS (?- jak dobrze pamiętam)
A poza ty to trzeba by poprasowa, odkrzyć, kurde przez okna szaro a jak się otworzy to kolorowo... :shock: ... no i kiedyś spać by się przydało :mrgreen:

Ale jak tu podglądam to widze ze nie tylko ja noce zarywam :<:
 
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #724  Wysłany: 2010-04-20, 02:33  


potrzebuje ktos lekturę na poprawe humoru? polecam "swiat według Clarksona" i pozostałe częsci. Krótkie refleksje i przezabawne. W stylu angielskich dowcipów. Zabieram ze soba w kolejki i zaśmiewam sie w głos. Ludzie najpierw patrzą jak na warjatkę ale za chwile też się co najmniej uśmiechają.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #725  Wysłany: 2010-04-20, 08:26  


Jogi, podpisuję się pod Twoim postem ;) Kupuję mężowi kolejne tomy Clarksona i sama czytam :lol:

Mam już wynik histopatologii córki: była to torbiel "cystis epidermalis". Wycięta w całości.
Co za ulga!
Mam nadzieję, że wreszcie w naszej małej rodzinie skończy się czas kłopotów i zza chmur wyjdzie słońce <prosi>
_________________
mamanel
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #726  Wysłany: 2010-04-20, 10:00  


Za 5 dni będę obchodzić 18 rocznicę ślubu do tego 4 lata....nie mogę uwierzyć że to już tyle czasu minęło...wciąż tacy sami...tylko coraz grubsi <haha>
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #727  Wysłany: 2010-04-20, 10:43  


mamanel - cieszę się, że wszystko skończyło się dobrze :)

to ja się nawet nie przyznaję do stażu związkowego, bo w listopadzie miną nam dopiero 4 lata bycia razem :D
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #728  Wysłany: 2010-04-20, 12:21  


A ja jestem pośrodku :mrgreen: bo we wrześniu minie mi 8 lat po ślubie :-D a w sumie 11 lat razem :-D
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
natka7 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 14 Cze 2009
Posty: 265
Pomogła: 42 razy

 #729  Wysłany: 2010-04-20, 19:19  


Mafi
fajnie to;
Cytat:
wciąż tacy sami...tylko coraz grubsi

pozdrawiam
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #730  Wysłany: 2010-04-21, 09:15  


Nadzieja, jak tam po wizycie u chirurga?

My dziś mamy 3 rocznicę ślubu :) A razem jesteśmy już 8 lat. Jak to szybko zleciało :shock:
_________________
mamanel
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #731  Wysłany: 2010-04-21, 09:42  


mamanel - najprawdopodobniej jednak przepuklina. Lekarz nie okreslił jednoznacznie co to jest. Moze to być wodniak ale raczej przepuklina. Stwierdził ze dopuki sobie radze mam sobie radzic, bo operowac może dopiero jak dziecko skończy rok. Choć jest szansa ze może się to samo "naprawi" dziewczynki rozwijają się inaczej , u chłopców podobno operacja jest już konieczna. ZObaczymy :roll:
 
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #732  Wysłany: 2010-04-21, 09:46  


Ja stawiam że DSS wytrzymałaby bez swoich urwisów 3-4 dni-nie dłuzej-wiem po sobie.
Jestem niezwykle zwiazana z moja trójką ale takie 3-4 dni bez ich ładuja moje akumulatory niezwykle a i tęsknota jest do zniesienia...
 
joanna
PRZYJACIEL Forum


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 178
Skąd: żyrardów
Pomógł: 46 razy

 #733  Wysłany: 2010-04-21, 11:21  


Ja też pochwalę się moim młodszym dzieciątkiem, starsze będzie później :-)) .
Natomiast stażu małżeńskiego to zaraz stuknie nam 16 lat. Czy jesteśmy zakochani??? Napewno to nie jest szaleństwo jak na początku, ale jest zdecydowanie inaczej, spokojniej ale i zarazem głębiej. Z czasem inaczej odbieramy sam sens kochania, ale na tę chwile to mi odpowiada.


 
pixi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 459
Skąd: Poznań
Pomogła: 73 razy

 #734  Wysłany: 2010-04-21, 17:40  


jogi45 napisał/a:
potrzebuje ktos lekturę na poprawe humoru? polecam "swiat według Clarksona" i pozostałe częsci. Krótkie refleksje i przezabawne. W stylu angielskich dowcipów

moja ulubiona, to "Trzech panów w łódce, nie licząc psa" - klasyka angielskiego humoru :)
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #735  Wysłany: 2010-04-21, 22:02  


mamanel z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie ::thnx:: ::thnx:: ::thnx::
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group